Frei Öl Alüminyumsuz Deo Balm 50 ml

Yaz Kahramanı

79,00 TRY

Hassas cilt tipleri için içeriği özenle seçilmiş Deo Balm Anti-Bakteriyel ve Anti-Transpirant etki ile cildi korur. Alüminyumsuz bu formülasyon, 24 saat ter kokusuna karşı etkili koruma sağlar. ..

Frei Öl Banyo & Duş Kremi pH 5.5 250 ml

Nazikçe Temizler & Korur

89,00 TRY

Banyo & Duş Kremi cildi derinlemesine temizlerken, içeriğindeki panthenol sayesinde tahrişi azaltır. Kullanım sonrası ciltte tazelenmiş bir ferahlık hissi sunar. Besleyici ajanlarla cildi kurumaya karşı korur ve cilde ipeksi bir pürüzsüzlük katar. Hem saçınızı hem de vücudunuzu yıkayabileceğiniz bu ürün seyahatlerde kurtarıcı bir rol üstlenir. ..

Frei Öl Deodorant Sprey 100 ml

Yaz Kahramanı

89,00 TRY

Terlemeyi düzenleyen Deo Spray, Anti-Bakteriyel aktif kompleks ile hoş olmayan vücut kokusunu etkili bir şekilde giderir. Cildi tazeler ve hoş bir cilt hissi deneyimi sağlar. ..

Frei Öl Duş Jeli pH 5.5 200 ml

Derinlemesine Temizlik & Nemlendirme

63,00 TRY

Duş Jelini farklı kılan özelliği; derinlemesine nazikçe temizlik yaparken aynı zamanda içeriğindeki buğday proteinleri ile cildi yatıştırır ve nemlendirir. Uygulama sonrası ciltte tazelenmiş bir pürüzsüzlük hissi bırakır. ..

Frei Öl Roll On Deodorant 50 ml

Nazik Kontrol & Koruma

79,00 TRY

Terlemeyi düzenleyen Deo Roll-on, Anti-Bakteriyel aktif kompleks ile hoş olmayan vücut kokusunu etkili bir şekilde giderir. Aloe vera ve lipidler ile koltukaltı cilt bakımını tamamlar. ..

Frei Öl Süt Banyosu Yağı 10*20 ml

Fantastik Banyo Deneyimi

139,00 TRY

Bu ürün banyo suyu ile birleştiğinde görüntüsü süte benzer bir kıvam alır. Çok kuru ciltlerde bile banyo sonrasında ipeksi bir pürüzsüzlük deneyimi sunar. İçeriğindeki bitkisel yağlardan olan Omega 6 & 9 yağ asitleri ile cilt bariyerini güçlendiren bu özel ürün, rahatlık ve sakinlik hissi sağlar. Normal ve kuru cilt tipleri için ideal bir banyo deneyimi sunar. Cildi korur ve dehidrasyona karşı korur. ..

Frei Öl Yüz Temizleme Kremi pH 5.5 150 ml

Nazikçe Temizler & Korur

89,00 TRY

Yüz Temizleme Sütü ile temizlik yapıldıktan sonra cilt yüzeyinde kalan atıkları temizler. İçeriğindeki panthenol ile tahrişi azaltır. Uygulama sonrası ciltte tazenlenmiş bir yumuşaklık hissi bırakır ..

Frei Öl Yüz Temizleme Sütü 200 ml

Derinlemesine Temizlik

109,00 TRY

Susuz bir temizleme imkanı sağlayan Yüz Temizleme Sütü, kuru cilt tipleri için idealdir ve uygulama ile birlikte derinlemesine temizlik sağlarken içeriğindeki aloe vera ve gliserin ile cildin nemini arttırır. Uygulama sonrası ciltte pürüzsüz bir yumuşaklık hissi bırakan Yüz Temizleme Sütü, cilt yüzeyindeki zararlı atıkları kovar. ..

Frei Öl Yüz Temizleme Toniği 200 ml

Arındırıcı Bakım

109,00 TRY

İçeriğindeki fındık ekstraktı ile gözenekleri temizler ve sonrasındaki yüz bakım uygulamaları için cildi hazırlar. Ciltte tazelik hissi katar. ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)